Mocne ASY / Wygrana AWFu!

♦ AZS AWF Kraków 8:6 ASY Futsal Team ♦

W dniu dzisiejszym nasi zawodnicy rozpoczęli przygotowania do sezonu. Naszym rywalem byli przygotowujący się do akademickich Mistrzostw Polski, piłkarze AWFu. W naszym zespole było jedynie pięciu zawodników regularnie występujących w barwach "błękitnych"(w tym dwóch bramkarzy). Pozostali gracze(pięciu) to zawodnicy testowani przez Asy, przed inauguracja w Krakowskiej Lidze Futsalu.

Początek meczu od razu odkrył braki w zagraniu drużyny. Błędy w przekazywaniu krycia, złe ustawianie się i niedokładne podania nasi zawodnicy nadrabiali wolą walki. Początkowo bramki padały głównie dla naszych rywali, którzy znakomicie rozgrywali piłkę nie dając żadnych szans naszym golkiperom. Z czasem do głosu doszedł nasz zespół. Po początkowym zbiciu się z rzeczywistością zaczęli udowadniać swoją wartość głównie zawodnicy będący już w naszym składzie, ale i mocną stronę pokazali zawodnicy testowani. Głównie wyróżnili się 17 letni Sebastian Adamki i 23 letni Konrad Łęcki.

Do drużyny w ostatniej chwili dołączył również pamiętany jeszcze z występów w WRTeam(III Liga KLF) i Castilli(Ekstraklasa KLF), Krzysztof Groniak, który pokazał się z bardzo dobrej strony.

ASY: Dominik Trześniewski, Dawid Figwer, Piotr Mazi - Marcin Kluza, Krzysztof Groniak, Marcin Michno, Michał Zębala, Sebastian Adamski, Damian Cebula, Konrad Łęcki