Skład Asów na CK Browar

Nasz zespół w jutrzejszym meczu wystąpi w pełnym zestawieniu, dostępnych obecnie graczy. W tej rundzie bowiem, ASY dysponują dziewięcioosobową kadrą, w której skład wchodzi dwóch bramkarzy. Kontuzja Huberta Grabiasa powoduje, że w zespole nie ma nawet dwóch pełnych czwórek, są jednak starania, aby odpowiednimi osobami tą "dziurę" załatać.

Nowe twarze w zespole to kwestia czasu. Jednak na spotkanie z liderem I Ligi, Trześniewski nie chce wprowadzać zmian. Asy mają wystąpić w zespawieniu, który od dłuższego czasu reprezentuje nasze barwy, bez żadnych "niewiadomych", które mogłyby zaburzyć równowagę w zespole. W porównaniu do poprzedniego spotkania z Maximusem, do zespołu dołączą: Dawid Figwer, Marcin Michno i Tomasz Wcisło.

Skład Asów na CK Browar:

ASY: Dominik Trześniewski, Dawid Figwer - Dariusz Nowak, Krzysztof Ciuśniak, Tomasz Wcisło, Robert Sularz, Marcin Michno, Michał Zębala, Marcin Kluza

Na spotkanie zapraszamy do hali KS Prądniczanki, na godzinę 19:15.