Tydzień ze Sław-Montem!

W najbliższym tygodniu ASY wystąpią w 6 kolejce Krakowskiej Ligi Futsalu i 5 kolejce Futsal Areny. W obu ligach, rywalem będzie zespół Sław-Montu, natomiast waga obu spotkań będzie się różnić diametralnie.

KLF: Sław-Mont - ASY Futsal Team
Wtorek, 06.04.2015. Godzina: 18:30

Nasi rywale są debiutantami w tych rozgrywkach. Po sukcesie jaki osiągnęli w Futsal Arenie, postanowili sprawdzić swoje umiejętności również tutaj i to od razu na poziomie I ligi. Po 5 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 8 punktów, jednak ich gra jest mocno zastanawiająca. Wysokie zwycięstwa połączone z druzgocącymi porażkami stawiają Sław-Mont w szeregu zespołów nieobliczalnych. Bowiem co można powiedzieć o zespole, który przegrywa z 11 w tabeli Raucedo aż 0:7, aby chwilę później wygrać z niepokonanym dotychczas Antransem 8:2?

Sytuacja naszego zespołu również różni się w obu ligach. ASY ten sezon również nie mogą zaliczyć do super udanych. Fatalny początek sprawił, że nasza drużyna szybko powędrowała w dolne części tabeli. Późniejsze odrodzenie z teoretycznie słabszymi rywalami pozwoliło na zajęcie aż 3 pozycji w tabeli, a gdy przyszedł czas na prawdziwy sprawdzian, "błękitni" zremisowali z Walkoverem. Forma wciąż jest zatem nierówna, lecz wydaje się być umiarkowana w porównaniu do naszych wtorkowych rywali. Miejmy nadzieję, że tym razem kadra Asów, która wydaje się być coraz bliższą tej najmocniejszej, spisze się i wygarnie rywalowi 3 bardzo cenne punkty.

FA: Sław-Mont - ASY Futsal Team
Czwartek, 09.04.2015. Godzina: 22:00

W tej lidze, Sław-Mont osiągnął już chyba wszystko i to w jednym sezonie. Mistrzostwo, MVP rozgrywek, najlepszy strzelec, asystent...cóż chcieć więcej? Po takim sukcesie, każda drużyna staje przed niełatwym zadaniem, obrony każdego z tytułów, a już widać, że tym razem nie będzie to takie łatwe. Obecnie Saw-Mont nie przegrał ani jednego meczu. Ma na swoim koncie jednak dwa remisy, który padły w spotkaniach, w których nie pojawił się ani lider zespołu Mateusz Kubiak, ani jego główny partner, Artur Katarzyński. Być może właśnie to sprawiło, że mistrzowie Futsal Areny dwukrotnie stracili punkty co powoduję 4 punktową stratę do lidera. Tym razem na mecz mają się stawić wszyscy, co powoduje, że spotkanie może być niezwykle emocjonujące!

ASY mimo nienajlepszego początku w lidze, są obecnie liderem i bez straty punktów górują nad Delphi i Sław-Montem. Rozkręcająca się ze spotkania na spotkanie gra tercetu KKL sprawia, że to oni wyrastają na głównych liderów w zespole. Warto jednak dodać, że pozostali piłkarze nie odstępują i również grają na poziomie, który pozwala wręcz gromić rywali. Mecz z obecnym mistrzem Futsal Areny może wyglądać jednak inaczej niż te poprzednie. Presja spotkania może różnie wpłynąć na czołowych zawodników. Niewątpliwie ASY stoją przed szansą pozostania zespołem, który nie stracił jeszcze punktów w Futsal Arenie, natomiast Sław-Mont przy zwycięstwie nad Asami zbliży się do nas na 1 punkt.

FOTO: www.futsal-arena.pl