ASY remisują z CEZ Group

W spotkaniu 14 kolejki I Krakowskiej Ligi Futsalu, nasz zespół rozegrał mecz z 9 w tabeli, zespołem CEZ Group. Niestety, mimo wyraźnej przewagi naszego zespołu, który przez problemy kadrowe wystąpił w sześcioosobowym składzie, spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym. Warto jednak zaznaczyć, że dobrym występem popisał się nowy nabytek naszego zespołu, Hubert Maliński, co daje powody do zadowolenia.

Relacja KLF:

CEZ Group – ASY Futsal Team 2:2 (0:0)

Sędziowie: Grzegorz Hamowski, Łukasz Chowany.

0:1 Nowak 31' 0:2 Ciuśniak 33' 1:2 Grudzień 34' 2:2 Wacker 37'

Żółta kartka: Grudzień.

Zawodnik meczu: Konrad Cieśla.

CEZ Group: Cieśla, Pacholec, Wacker, Wąsowicz, Poproch, Grudzień, Czachulski.

ASY Futsal Team: Trześniewski, Ciuśniak, Sularz, Maliński, Nowak, Kluza.

Oba zespoły rozpoczęły ostrożnie, z respektem dla przeciwników. Głównym zadaniem na pierwsze dziesięć minut było nie stracić bramki i poszukać słabszej strony drugiego zespołu. Z czasem mecz się rozkręcał i do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Asów. Ich motorem napędowym był Robert Sularz, ale znalazł godnego siebie przeciwnika w postaci bramkarza gospodarzy. Konrad Cieśla wychodził bowiem z największych opresji. Bronił strzały z bliska, z dystansu, rykoszety czy dobitki. To głównie jego postawa zadecydowała o tym, że do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie przez kolejne 10 minut. Nadal częściej przy piłce były Asy, ale bez efektów bramkowych. Wreszcie w 31. minucie prawą stroną urwał się aktywny Robert Sularz i zagrał do Dariusza Nowaka. Ten oddał strzał w pełnym biegu i wreszcie odczarował bramkę gospodarzy. Goście poszli za ciosem i po dwóch minutach na 2:0 podwyższył Krzysztof Ciusńaik. Gole rozruszały to spotkanie, a CEZ Group ostro wzięli się do roboty. W efekcie po 60 sekundach gospodarze, po uderzeniu Patryka Grudnia zdobyli kontaktowe trafienie i wycofali bramkarza. Zamknęli przeciwników w ich polu karnym, a wyrok wykonał Konrad Wacker.

Źródło: www.futsal-krakow.pl
--------------------------------------------------------------