O Asach:

Akademia Sportu ASY – głównym planem działania Akademii jest stworzenie stowarzyszenia odpowiedzialnego za szkolenie zarówno młodzieży jak i osób starszych w różnych dziedzinach sportu. Podstawowym celem Akademii jest szkolenie i poprawianie umiejętności wśród najmłodszych, a także zaszczepianie w nich pasji do sportów, które najbardziej ich interesują. Bardzo ważnym aspektem jest również umiejętne wprowadzanie młodych adeptów adeptów do seniorskich sekcji sportowych Asów.

Obecnie Akademia Sportu ASY prowadzi seniorską sekcję sportową futsalu. Zespół pod nazwą ASY Futsal Team występuje w I Krakowskiej Lidze Futsalu.

Najbliższe cele:
W najbliższej przyszłości pragniemy stworzyć program treningowy i otworzyć treningi dla wszystkich zainteresowanych piłkarzy, którzy swoją przygodę w futsalu chcieliby rozpocząć lub kontynuować właśnie w naszym zespole.
Naszym priorytetem jest jednak otwarcie młodzieżowej sekcji Asów, która występowałaby w jednej z krakowskich lig futsalowych. Szkolenie młodzieży byłoby kluczowym zakresem Akademii.