Czas...START!

Znamy już wszystkie drużyny, które występować będą w tej edycji I Ligi KLF. Dwanaście bardzo mocnych zespołów rywalizować będzie o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Krakowskiej Lidze Futsalu.

Jedyną "nowością" w lidze jest Slaw-Mont. Zespół ten, po sukcesie osiągniętym w rozgrywkach Futsal Areny postanowił spróbować swoich sił w lidze KLF. Od razu przesunięty został do I Ligi co pozwoli tej drużynie w bardzo szybkim tempie walczyć o najwyższe cele.

Pozostałe drużyny są nam doskonale znane. Zarówno ekipy, które awansowały z II Ligi jak i te, które pożegnały się z Ekstraklasą mają niezwykłą siłę piłkarską. Z tym wszystkim zmierzyć się muszą podopieczni Trześniewskiego. Zespół Asów, lekko zmodyfikowany w porównaniu do poprzedniego sezonu, zapewne liczyć się będzie w walce o górną część ligowej tabeli.

Zespoły I Krakowskiej Ligi Futsalu na sezon 2015(Short Liga):
1. Akacjova
2. Antrans BIS