FA: Druga wygrana

Po 2 kolejce Futsal Areny, ASY zajmuja pozycję lidera w ligowej tabeli. Po dość łatwym zwycięstwie nad Winterfell, w którym niestety momentami zabrakło koncentracji i pełnego zaangażowania, co zaowocowało nerwową końcówką, ASy zapewniły sobie kolejne 3 punkty w sezonie.

Zapraszamy do jak zwykle ciekawej relacji z tego spotkania sporządzonej przez Futsal Arene:

ASY Futsal Team - Winterfell 10:7

Raport meczowy

ZYSKALI PRZEWAGĘ

Zarówno pierwsze fragmenty gry, jak i dalsza część spotkania to zdecydowana przewaga faworyta, który strzelał bramkę za bramką i w pewnym momencie prowadził już nawet 6:2. Poukładana gra defensywna i dobra tego dnia skuteczność w linii ofensywnej była złą informacją dla Winterfell i sygnałem, że mecz ten może skończyć się pogromem.

INDYWIDUWALNE BŁEDY

Nie pomagały Winterfell indywidualne dryblingi „na ostatniego” dwukrotnie gracze tej drużyny podjęli się takiego właśnie ryzyka i dwukrotnie skończyło się to dla nich źle. Przeciwnik w pełni wykorzystał zawahania w obronie, a zawodnicy Winterfell zaczęli mieć do siebie coraz większe pretensje, co nie zwiastowało niczego dobrego.

MOCNY ZRYW

Niewiele wskazywało na pogoń Winterfell, ale im bliżej było końca tym gracze w białych koszulkach mocniej przycisnęli rywala i zaczęli odrabiać straty. Udało się w pewnym momencie dojść przeciwnika na dwie bramki, ale na więcej nie starczyło już czasu. Winterfell z parkietu mógł jednak zejść z podniesionym czołem.

Źródło: www.futsal-arena.pl