FA: Na początek Drużyna Mistrzów

Znamy już naszych rywali w dwóch pierwszych kolejkach w rozgrywkach Futsal Areny.

Na starcie, nasi piłkarze zmierzą się z dobrze nam znanym zespołem, Drużyną Mistrzów. Jeszcze na poziomie ligi IV i III zespół blisko powiązany z Asami(WRTeam Kraków) toczył zacięte pojedynki z ta ekipą. Od tego czasu minęło jednak sporo czasu, a ASY występujące w Futsal Arenie całkowicie różnią się składem od tego, który występował w zespole WRTeam.

Skład Asów, mimo że jest już praktycznie znany w całości to wciąż na czwartkowe spotkanie jest niepewny. Wszystkiego dowiemy się w tygodniu o czym na pewno będziemy informować!

Pierwszy mecz rozegrany zostanie w najbliższy czwartek o godzinie 22:45 na Małej Kraków Arenie.