♠ ASY Futsal Team - Vamos! ♠

Już dzisiaj o godzinie 22:00 rozegramy kolejny sparing przed rozpoczęciem rozgrywek. Rywalem Asów będzie beniaminek Ekstraklasy KLF, zespół Vamos!

Nasz dzisiejszy przeciwnik rozegrał z nami dwa spotkania w poprzednim sezonie. Dwukrotnie lepsze okazały się ASY(2:1, 6:1). Mimo to Vamos!, który zajął 4 pozycję w tabeli, awansował po spotkaniach barażowych do Ekstraklasy, pokonując przy tym drużynę Luk-Term.

W dzisiejszym składzie naszego zespołu nie obejdzie się bez zawodników testowanych. Ze "starej kadry" zobaczymy pięciu piłkarzy. Pozostała siódemka to zawodnicy, którzy łączeni są z grą w naszym zespole.

Bramkarze:
Dawid Figwer, Dominik Trześniewski

Zawodnicy pola:
Marcin Kluza, Krzysztof Ciuśniak, Robert Sularz

Testowani:
Tomasz Florek, Jesus Ordonez Vilches, Damian Cebula, Konrad Łęcki, Sebastian Adamski, Rafał Błachut, Patryk Kosmal