FA: Trzecia kolejka Futsal Areny

Już jutro ASY wystąpią po raz trzeci w spotkaniu ligowym Futsal Areny. Do tej pory, "błękitni" nie stracili choćby punktu mierząc się z mocnymi zespołami tej ligi. Jak będzie tym razem?

Na pewno ASY do 3 kolejki przystąpią w lekkim osłabieniu kadrowym. Zabraknie MVP ostatniego meczu, Arkadiusza Lekkiego i Krystiana Augustyna, który zmaga się z kontuzjami. Z kadry na dłużej wypadł również Dariusz Nowak co również będzie odczuwalne w stylu gry całej drużyny.

Pojawi się jednak jeden plus w kadrze, czyli postać Marcina Kluzy. Najskuteczniejszy zawodnik Asów z Krakowskiej Ligi Futsalu powinien w dużej mierze pomóc drużynie powalczyć o cenne punkty. Pozostali zawodnicy z liderem drużyny, Patrykiem Kosmalem powinni stawić się na małej Kraków Arene i walczyć o miano niepokonanego zespołu w Futsal Arenie.

Oto zapowiedź jutrzejszego spotkania na oficjalnej stronie Futsal Areny:

Czwartek, godzina 20:00

ASY Futsal Team – Macron Polska

ASY na razie imponują formą, choć rozmiary ich zwycięstw nie są powalające. Z Brand B Team drużyna wygrała tylko 1 golem, a w drugiej kolejce też nie aż tak wysoko, jak mógłby wskazywać na to przebieg meczu, bo różnicą 3 bramek. W czwartek rywalem ASÓW będzie drużyna, za którą ciężko nadążyć. Z jednej strony Macron toczy równy bój ze Sław-Montem i dominuje w pierwszej połowie meczu z NM Warriors, by ostatecznie Wojownikom ulec kompletnie oddając pole po przerwie. Tak nierówna forma sprawi, że Macron punktów z ASAMI raczej nie zdobędzie, choć może klasa rywali pozwoli mu wspiąć się na wyżyny umiejętności.

NASZ TYP: 1

Źródło: www.futsal-arena.pl