KLF: Spotkanie o "6 punktów"

W najbliższy wtorek rozegrana zostanie 5 już kolejka KLF. Nasz zespół, zmierzy się w niej z niezwykle silną drużyną(szczególnie w tym sezonie) Walkover, a rezultat z tego spotkania może okazać się kluczowy w późniejszej fazie Short Ligi.

Nasi wtorkowi rywale ten niezwykle krótki sezon rozpoczęli rewelacyjnie. Po trzech spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 7 punktów i zdecydowanie dążyli do umocnienia się w samej czołówce ligowej tabeli. W ostatniej kolejce, w spotkaniu z liderem i zdecydowanie najmocniejszym zespołem I ligi(Antrans BIS), zostali rozgromieni aż 1:10! Każde spotkanie rządzi się jednak własnymi prawami, a widząc wszystkie poprzednie każdy wie, że piłkarze Walkoveru są w tym sezonie niezwykle mocni. Obecnie po dotkliwej porażce sprzed tygodnia nasz rywal zajmuję 5 pozycję w tabeli z minusowym bilansem bramkowym(-3 bramki).

ASY po beznadziejnym wręcz początku sezonu, gdy po dwóch kolejkach zajmowały 9 pozycję oznaczającą udział w barażach o utrzymanie, podniosły się z kolan. Dwa ważne zwycięstwa z teoretycznie niżej notowanymi zespołami pozwoliły wywindować nasz zespół aż na 3 lokatę stawiając "błękitnych" w dobrym świetle. Nieustanne problemy kadrowe nie pomagają niestety Trześniewskiemu w prowadzeniu zespołu i wpajaniu taktyki meczowej. Mimo to, dwa zwycięstwa z rzędu na pewno umocniły wiarę w możliwości drużyny, dzięki czemu z podniesioną głową ASY wystąpią w pojedynku z Walkoverem. Dzięki nim ASY obecnie poszczycić się mogą drugą ofensywą w lidze(20 bramek strzelonych), natomiast defensywa zajmuje obecnie czwartą pozycję(10 bramek straconych) co również stawia nasz zespół w dobrym świetle. Miejmy nadzieję, że wtorkowy pojedynek statystyki te poprawi, a nie pogorszy.

ASY Futsal Team - Walkover: 31.03.2015, godzina: 20:00, hala KS Prądniczanka!